Denizli’de amcaoğulları arasında bıçaklı ve sopalı kavga: 4 yaralı!

Denizli’de yaşayan amca oğulları ortasında, daha evvel Erzurum’da yaşanmış muhtarlık seçimine dayandığı sav edilen tartışmada kan aktı. Birbirlerine sopa ve bıçakla saldıran amca oğullarının hengamesinde 2 kişi sırtından, 2 kişi ise bacağından yaralandı.

Olay, Pamukkale ilçesine bağlı Topraklık Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran; Erzurum’da geçmiş periyotta yapılan muhtarlık seçiminden ötürü ortalarında hasımlık olduğu ileri sürülen amca oğulları, yine tartışmaya başladı. Çıkan tartışmanın büyümesiyle birlikte 10 kişi birbirine uzun sopalar ve bıçaklarla saldırdı. Bağrışmaları duyan vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye güvenlik güçleri ve sıhhat vazifelileri sevk edildi.

Olay yerine giden sıhhat vazifelileri, sırtından bıçakla yaralanan O.K. (29) ve M.K. (23) ile bacağından yaralanan B.K. (18) ve F.K.’yı (27) farklı hastanelere kaldırdı. Olayın akabinde güvenlik güçleri, arbedeye karışan U.K., E.K., A.K., Y.K., Ö.K. ve R.K.’yi tabirlerini almak üzere karakola götürdü. Bölgeye sevk edilen olay yeri inceleme takımları kanlı sopadan parmak izi alırken, yaralıların durumunun uygun olduğu öğrenildi.

Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

KAYNAK: İHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir