Marmaris’te CHP Bozdemir’e emanet

Ata SEVGİ – AjansCANKA / MUĞLA (İGFA) – Önceki son iki periyot CHP İlçe Lideri olan Avukat Zekican Balcı’nın; 1 Ekim’de gerçekleşen vilayet kongresinde Vilayet Lideri seçilmesi sonrasında, son iki devir CHP Marmaris İlçe Lider Yardımcısı olarak misyon yapan Ömer Bozdemir, ilçe idare konseyinin oy birliğiyle verdiği karar sonrası, CHP Marmaris İlçe Lideri oldu.

CHP Marmaris İlçe Başkanlığında birinci basın toplantısını gerçekleştiren CHP Marmaris İlçe Lideri Ömer Bozdemir yaptığı açıklamada; yeni devirde Marmaris’in problemlerine tahlil odaklı yaklaşımlar geliştirerek, lokal idarelerdeki açık ve şeffaf bir idare anlayışını benimseyerek, ilçenin gelişimine katkı sağlayacaklarını söyledi.

Marmaris ilçe idaresi olarak ilçe halkı ile daha sıkı bir işbirliği içinde olacaklarının bildirisi veren Bozdemir, “Sizlerin takviyesi ve katkıları olmadan başarılı olmamız mümkün değildir. Yaklaşan lokal seçim sürecinden başarılı çıkmak ve partimizin mahallî iktidarını devam ettirmek için tüm gücümüzle çalışacağız. Bu doğrultuda tahlil odaklı siyaset anlayışını devam ettirecek, bayanların ve gençlerin faal olarak içinde olduğu yapıyı kuracağız.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir