Pendik’te sokak satıcısı iki grup arasında bıçaklı kavga: 1 ölü, 2 yaralı

Pendik, Kurtköy Mahallesi, Soydaş Sokak’ta saat 16.00 sıralarında meydana gelen olayda argümana nazaran; kamyonetle sarımsak satan ve akraba oldukları öğrenilen iki küme, sokak üzerinde karşı karşıya geldi. İki küme ortasında çıkan kelamlı tartışma daha sonra bıçaklı ve sopalı arbedeye dönüştü.

Yaşanan arbedede 3 kişi bıçakla yaralandı. İhbar üzerine olay yerine sıhhat ve polis takımları sevk edildi. Olay yerine gelen sıhhat takımları, bıçakla yaralanan yaralı 3 kişiyi hastaneye kaldırdı.

İsmi öğrenilemeyen yaralı bir kişinin hastanede hayatını kaybettiği öğrenildi. Gruplar, sokağı trafiğe kapatarak etrafta inceleme yaptı. Polis takımları olayla ilgili bir kişiyi gözaltına alırken, kaçan başka satıcıları bulmak için çalışma başlattı. 

Bir mahalleli arbedeye ait olarak,”İki sarımsak satan küme ortasında tartışma çıktı. Birbirlerine saldırdılar. 15-16 yaşındaki bir çocuk kendi amcaoğlunu bıçakladı. Çocuk sonra kaçtı. Bir araç başkasına vuruyor. Daha sonra araçtan inerek camlarına vurarak arbede başladı. Biz de koştuk. Koşana kadar bıçak darbesini almıştı. Sıhhat takımlarını aradık. Ambulans gelmeyince ağabeyi bıçaklanan kişiyi hastaneye götürdü” dedi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir