Pınar Altuğ’dan boşanma haberlerine tepki: Evet, Yağmur’la ayrıldık!

Önceki akşam Maslak Uniq Hall’de düzenlenen aktifliğe katılan ünlü oyuncu, ayrılık tezini soran muhabirlere kinayeli bir karşılık verdi: “Evet, biz boşandık, ondan ötürü Yağmur burada yok!” Altuğ daha sonra “Ben her dedikoduya karşılık vermek zorunda değilim” diyerek hudutlu formda uzaklaştı. (Sayit DURMAZ)

Pınar Altuğ ile Yağmur Atacan 2008 yılında nikah masasına oturdu

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Sinema, sahne ve televizyonda neler olmuş? Magazin dünyasından kısa haberler...

ÜNLÜ TEKNİK ADAM İSTANBUL’DA

Beşiktaş’ın eski teknik yöneticisi Slaven Bilic, evvelki gün sevgilisi Ivana Deldjum ile Nişantaşı’nda görüntülendi.

Bir kafede yemek yedikten sonra eczaneye giden çift, akabinde Nişantaşı sokaklarında dolaştı. Sevgililerin İstanbul’a tatil için geldiği öğrenildi. (Sayit DURMAZ)

KULLANMAZSANIZ DÜZGÜN OLUR

Yönetmen Orhan Oğuz evvelki akşam sevgilisiyle Cihangir Pürtelaş’taydı.

Çıkışta patlayan flaşlarla şaşıran genç bayan, “Bu ne demek oluyor şimdi!” diyerek reaksiyon gösterdi. Orhan Oğuz, “Kullanmazsanız güzel olur fakat bu da sizin işiniz. Sonsuz hürmetim var” dedi. (Sayit DURMAZ)

KAS ŞOV

İtalya’da kurduğu Can Yaman for Children derneğiyle başlattığı dayanışma projesine devam eden ve İtalya çeşidine çıkan Can Yaman, evvelki gün Calabria’da sevenleriyle buluştu.

Hayranlarının ağır ilgi gösterdiği aktiflikte turuncu renkli bir grup giyen Yaman, gecenin ilerleyen saatlerinde gömleğini çıkararak poz verdi. Oyuncu, kaslarını sergilediği fotoğrafını Instagram sayfasında paylaştı.

 SARMAŞ DOLAŞ

 Dada Salon’da düzenlenen partide gözler aşk yaşadıkları teziyle gündeme gelen Emre Altuğ ve Beğenilen Kansu’nun üzerindeydi.

 “Aşk yok, arkadaşız” diyen ikili samimi halleriyle dikkat çekti. Dizide eşini canlandıran Emre Altuğ müzik söylerken sahneye çıkan Beğenilen Kansu, partneriyle sarmaş dolaş dans etti. İkilinin bu halleri toplumsal medyada da gündem oldu. 

İLK ÖPÜCÜK İNANILMAZDI

Murat Yıldırım ve eşi Iman Elbani evvelki gün Akmerkez’de görüntülendi.

Kızları Miray için alışveriş yapan çift, objektiflere el ele poz verdi. Murat Yıldırım, “Kızım için alışverişe geldik. Baba olmak dünyanın en hoş hislerinden biri. Kız çocuğu olduğu için de ortamızda farklı bir duygusal bağ oldu. Geçtiğimiz gün birinci kere beni ‘Baba’ diyerek öptü. İnanılmaz bir duyguydu” dedi. ◊ Sayit DURMAZ

 

HERKES BENİ KONUŞACAK

Betül Demir evvelki gün bir erkek arkadaşıyla Nişantaşı’nda görüntülendi.

Toplantıya geldiklerini söyleyen müzikçi, “Her şey yolunda. Bu yaz single çalışmalarım devam edecek. Yakında herkes beni konuşacak” dedi. (Behlül AYDIN)

BERBERİMİZ AYNI

Kürşat Başar, Sibel Alaş ve Jale, geçen akşam Wings konserleri kapsamında Kuvvetli PSM Touche’de İstanbullu müzikseverlerle buluştu.

“Adam”dan “Rakkas”a uzanan 90’ların sevilen müziklerini seslendiren üçlü, sahnede yaklaşık 2.5 saat kaldı. Gece boyunca yaptığı esprilerle Jale ve Sibel Alaş’a takılan Kürşat Başar, “Jale ile ben tıpkı mahalle berberine gidiyoruz. O yüzden saçlarımız tıpkı model oldu” kelamlarıyla konukları güldürdü.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir