Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Barbaros Hayreddin yeni bölümde neler olacak? Yeni bölüm fragmanı çıktı mı?

Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı, ES Sinema imzalı, birinci kısmı 23 Aralık 2022 tarihinde yayımlanan, direktörlüğünü Berat Özdoğan’ın üstlendiği, senaryosunu Zülküf Yücel’in yazdığı tarihî, kurgu, aksiyon ve macera tipindeki Türk televizyon dizisidir. Barbaros Hayreddin: Sultanın Fermanı 4. kısım fragmanı yayınlandı mı? Barbaros Hayreddin yeni kısımda neler olacak? Yeni kısım fragmanı çıktı mı?

BARBAROS HAYREDDİN: SULTANIN FERMANI 4. KISIM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin bugünkü 3. kısmının akabinde 4. kısım fragmanının yayınlanması bekleniyor. Şimdi yeni fragman çıkmadı.

BARBAROS HAYREDDİN DİZİSİ YENİ KISIMDA NELER OLACAK?

Hayreddin, Şarlkenin’ in sarayına bir elçi gönderileceğini öğrenir. Sultandan aldığı görevi için Şarlken’in sarayına sızmak çok uygun bir fırsattır. Bu sebeple Salih Reis ve Kandiyeli Bülbül elçiyi kaçırıp yerine geçerler. Andrea, casusu Murad’ dan Barbarosun ailesine yakın olmasını tembihler. Kemankeş Ahmet Paşa, Seyyara’ den çok etkilenir, annesinin itirazlarına karşın tekrar görüşmeye çalışacaktır. Hayreddin, Sultan Süleyman’ la gizlice buluşacakken pusuya düşer, bu pusudan kurtulabilecek midir?

BARBAROS HAYREDDİN SON KISIMDA NELER OLDU?

Fransa hükümdarı François, yapacağı teklif için Barbaros Hayreddin ile gizlice buluşur. Kemankeş, Ayas Paşa’ ya Sultanın herkesten habersiz bir çizgisi hümayunu Barbaros Hayreddin’e gönderdiğini anlatır. Ayas Paşa’nın buna reaksiyonu ne olacaktır? Hayreddin’in ablaları limanda kurdukları işyerini çalıştırmaya başlarken annesi de kuyumhane atölyesi için dükkan fiyat. Fakat konuttaki hesap çarşıya uymayacaktır. Roma’ ya giden Aydın Reis Kandiyeli Bülbül’ ü kendisiyle gelmesi için ikna edebilecek midir? Barbaros Hayreddin itimat teşkilatı için casusu Şarlken’in sarayına yerleştirebilecek midir?

BARBAROS HAYREDDİN OYUNCULARI KİMLER?

Tolgahan Sayışman

Timur Acar

Ufuk Özkan

Melisa Döngel

Bahadır Yenişehirlioğlu

Arif Pişkin

Hasan Küçükçetin

Başak Daşman

Ceren Soylu

Yılmaz Bayraktar

Sibel Kasapoğlu

Gizem Aydın

Halil İbrahim Kurum

Demirhan Demircioğlu

Gökhan Gencebay

Deniz Çom

Gurur Aydoğan

Duygu Gürcan

Ercüment Fidan

İlkay Kayku

Berfe Sancak

Yaşar Aydınoğlu

Bahadır Karaca

Yiğit Arda Tan

Revna Çolak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir