Devler ‘Yeni Modric’in peşinde!

Yeni Modric olarak tanımlanan ve Ağustos 2021’de 12 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Dinamo Zagreb’den Rennes’e transfer olan Lovro Majer için devlerin takibi sürüyor. İsmi Avrupa’nın birçok büyük grubuyla anılan Majer için bilhassa İspanyol grubu Atletico Madrid’in ısrarcı olduğu belirtiliyor. 

PSG ve Barcelona istemişti

Foot Mercato’nun haberine nazaran Rennes’de geçirdiği 1 dönemde sergilediği performansla dikkatleri çeken Majer için yaz aylarında PSG, devreye girmişti. Oyuncuyla ilgilenen bir başka kulüp ise Barcelona oldu. Ama Katalan takımının, transferler sonrası elindeki birtakım isimleri gönderme gayreti nedeniyle bu atak de mümkün olmadı.

Atletico Madrid hâlâ pusuda

Atletico Madrid, yaz transfer periyodunun son günlerinde Lovro Majer için görüşmelerde bulundu. Rennes ile gerçekleştirilen görüşmelerde bonservisi yüksek bulundu. Ancak Diego Simeone’nin ekibi transferden vazgeçmiş değil. 

Atletico Madrid’in birkaç oyuncu satışı ile elde edeceği bütçeyi Lovro Majer için kullanması ve yine görüşmelere başlayacağı lisana getiriliyor. 

Bu dönem birinci golü Fenerbahçe’ye

Geçtiğimiz dönem Rennes forması altında 36 maçta 6 gol, 8 asistlik performans ortaya koyan Lovro Majer; bu dönem Rennes forması altındaki birinci golünü Fenerbahçe’ye karşı kaydetmişti. 2-2 sona eren UEFA Avrupa Ligi müsabakasında 1 gol atan Lovro Majer, Martin Terrier’nin golünde de asisti yapan isim olmuştu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir