Gerard Pique hayatının şokunu yaşadı! Shakira’dan sonra Barcelona da veda hedefinde

Barcelona’nın yıldızı Gerard Pique konusunda flaş bir argüman ortaya atıldı. La Liga devinde kaptan Gerard Pique ile yolların ayrılması kararı alındığı kaydedildi. Shakira’dan ayrılmasının akabinde güç günler geçiren yıldız futbolcunun Xavi Hernandez’le tartışması bardağı taşıran son damla oldu. İşte detaylar…

Güney Afrika’da düzenlenen Dünya Kupası’nda Shakira ile aşk yaşamaya başlayan Gerard Pique kısa mühlet evvel Kolombiyalı güzelle ayrıldı. Çiftin iki çocuğu Shakira ile birlikte yaşamaya başladı. Gerard Pique’nin Amerika Birleşik Devletleri’ne taşınmak isteyen Shakira’dan kendisine olan borcunun ödenmesi ile birlikte her ABD ziyaretinde en üst sınıf uçak bileti istediği aktarıldı.

FERRAN TORRES’İN KIZ KARDEŞİYLE GÖRÜNTÜLENDİ

Shakira’dan ayrıldığı süreçte Kolombiyalı müzikçiyi aldattığı öne sürülen Gerard Pique’nin ekip arkadaşı Gavi’nin annesiyle birlikte olduğu kaydedilmişti. Fakat Pique’ye yakın kaynaklar bu tezleri yalanladı. Gerard Pique son olarak kadro arkadaşı Ferran Torres’in kardeşi ile görüntülendi. 35 yaşındaki İspanyol oyuncu ile 23 yaşındaki Clara Torres ortasındaki ilginin Barcelona’da çatlaklara sebep verdiği tez edildi.

XAVİ İLE TARTIŞTI

İspanyol basını kısa bir müddet evvel Bayern Münih’e yenilen Barcelona’da soyunma odasında bir kriz yaşandığını kaydetti. Xavi Hernandez’in kendisine forma talihi vermediği için mutsuz olduğunu lisana getiren 35 yaşındaki stoperin soyunma odasında grup arkadaşlarına sitem ettiği kaydedildi.

İspanyol futbolcunun kelamlarını duyan Xavi Hernandez’in bu sitemi beğenmediği ve oyuncusuna “Şimdi daha da az oynayacaksın” kelamları ile karşılık verdiği aktarıldı. Xavi Hernandez ile Gerard Pique ortasındaki bu tartışma bardağı taşıran son damla oldu.

INIGO MARTİNEZ HAMLESİ

Barcelona’da kurmayların Xavi Hernandez’e tam takviye verdiği ve genç çalıştırıcının transfer raporuyla hareket ettiği belirtildi. Xavi Hernandez’in transfer listesinin birinci sıralarında Athtletic Bilbao forması giyen Inigo Martinez’in bulunduğu kaydedildi. Barcelona’nın transfer etmek için uğraştığı 31 yaşındaki oyuncunun dönem sonunda bitecek mukavelesini uzatmaya sıcak bakmadığı aktarıldı.

İspanyol basını Barcelona’nın Inigo Martinez’i transfer etmek için Gerard Pique’yi gözden çıkardığı vurgulandı. La Liga devinin Gerard Pique ile yollarını ayırdıktan sonra Inigo Martinez’i takımına katacağı belirtildi.

SHAKİRA AYRILIKTAN SONRA BİRİNCİ SEFER KONUŞTU

Gerard Pique’nin Shakira’yla ayrılık kararı almasının akabinde futbolunda büyük bir düşüş olduğu gözlemlendi. Kolombiyalı müzikçi 11 yıllık ilgilerinin bitmesinin akabinde birinci kere konuştu. Shakira, Gerard Pique ile birlikte olduğu devri şu sözlerle anlattı:

“Yaşadıklarımdan birinci defa bahsediyorum. Sessiz kaldım. Bununla ilgili konuşmak güç. Olağan bir ayrılık yaşamadık zira. Yalnızca benim için değil, çocuklarım için de zordu. Çocuklarımı bu durumdan korumay çalıştım. Zira onlar hayattaki en değerli varlıklarım. Okulda arkadaşlarından bir şey duyar, internette makûs habere rastlarlar ve bundan etkilenirler. Bazen bana yaşadıklarım makûs bir düş üzere geliyor ve bir yerde uyanacağım. Lakin hayır, bu gerçek. Muhtemelen hayatımın en karanlık devri. Pique futbol oynamak ve şampiyonluklar kazanmak istiyordu. Onu desteklemek zorundaydım. Yalnızca onun için, aşk için bu fedakarlığı yaptım. Birinin bunu yapması gerekiyordu. Mesleğimi ikinci plana attım onun için.”

Müzik mesleğinin kendisi için bir hayat kurtarıcısı olduğunu belirten Shakira, “Müzik benim için bir hayat kurtarıcı. Parçalanmış halde hissettiğim günler oldu ve bu günlerden yalnızca müzik ile sıyrılabildim. İşin gözümü çok korkuttuğu günler oldu. Yalnızca çocuklarıma sarılıp, yataktan çıkmak istemediğim günler… Lakin ayağa kalkıp klip çekimine yahut stüdyoya gitmek zorundaydım” sözlerini kullandı.

Gerard Pique ile ayrılmasının akabinde magazin muhabirlerinin kendisini rahat bırakmadığının altını çizen Shakira, “Evimin önünde 7/24 kampta olan bir paparazzi kümesi var. Saklanabileceğim hiçbir yer yok. Çocuklarımla konuta saklanmaktan diğer dermanımız kalmıyor ve bu onları nitekim makus etkiliyor” açıklamasını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir