Gökhan Çıra baba oldu, sosyal medya birbirine girdi

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci ile iki sefer evlenip boşanan eski futbolcu Gökhan Çıra, gizemli sevgilisine ettiği evlilik teklifiyle gündeme gelmişti. Gökhan Çıra toplumsal medya hesabından baba olduğunu duyurdu.

Magazin gündeminin en çok konuşulan çiftlerinden olan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra iki defa evlenip ayrıldı. Geçtiğimiz günlerde toplumsal medyaya düşen bir fotoğrafla birlikte Gökhan Çıra’nın gizemli sevgilisine evlilik teklif ettiği haberleri de yayıldı. Çıra, artık de o denli bir paylaşım yaptı ki gören herkes şaşırdı. Selin Ciğerci’nin büyük aşkı Gökhan Çıra baba olduğunu duygusal bir ileti ile duyurdu.

Çıra, “Küçücük dünyama güzel geldin prensesim. Seni çok seven bir baban var. Ben sana çok aşık oldum kızım. Hayatım hayatına feda olsun. Güzel bir evlat olursun inşallah sağlıklı huzurlu memnun büyüyelim canım kızım beğenilen geldin. Dünyamı aydınlattığın için sana ayrıyeten teşekkür ederim kızım” kelamlarıyla baba olduğunu duyurdu.

Selin Ciğerci, Gökhan Çıra ile evli olduğu periyotta “anne olmak istediğini” her fırsatta söylüyor ve bunun için uğraş harcadığını da lisana getiriyordu. Hatta taşıyıcı anneden bir bebek sahibi oldukları savları da ortaya çıkmıştı.

Gökhan Çıra’nın bu paylaşımını görenler “Bebek taşıyıcı anneden mi” yorumlarını yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir