Merih Demiral Satışa Çıkardığı Formalardan 5 Milyon TL Gelir Elde Etti! Toplanan Yardım Ahbap’a Aktarıldı

Milli futbolcu Merih Demiral, zelzeleden etkilenen vatandaşlarımız için başlattığı yardımda ünlü futbolcular Cristiano Ronaldo, Paulo Dybala ve Bonucci’nin imzalı formalarının satıldığını açıkladı. Toplanan yardım ise Ahbap’a aktarıldı.

İtalya Seri A takımlarından Atalanta’da forma giyen futbolcumuz Merih Demiral, depremzede vatandaşlar için düzenlenen yardım kampanyalarına dayanağını sürat kesmeden sürdürüyor.

Milli futbolcu, iki gün evvel yakın arkadaşı Cristiano Ronaldo’nun imzalı formasının açık arttırmaya çıkarılacağını ve elde edilecek gelirin tamamı zelzele bölgesinde kullanılmak üzere Ahbap’a bağılşanacağını açıklamıştı.

24 yaşındaki futbolcu, daha sonra bu yardıma Juventus’tan eski grup arkadaşları Paulo Dybala ve Bonucci de takviye verdiğini duyurdu.

Merih, bugün toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla açık artırmaya çıkardığı 3 futbolcunun formasını bir şirketin 5 milyon TL’ye satın aldığını ve elde edilen gelirin zelzele bölgesinde kullanılmak üzere Ahbap Derneği’ne aktarıldığını duyurdu.

Melih Demiral’ın Twitter paylaşımı ⬇️

‘Başlattığımız açık artırmada 3 forma sahiplerini buldu! 

@AhlatciHolding satışa çıkan Ronaldo, Bonucci ve Dybala formalarını toplam 5 Milyon TL’ye satın aldı??

Satıştan elde edilen gelirin tamamı zelzele bölgesinde kullanılmak üzere @ahbap Derneği’nin hesabına yatırıldı.’

Milli futbolcu, öteki taraftan yardıma katılan Alvaro Morata ve Antoine Griezmann’ın formalarının da açık artırmasının devam ettiğini belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir