Ünlü çift New York’ta evlendi

Uzun vakittir aşk yaşayan Zeynep Selvili ve basketbolcu Birkan Batuk dünyaevine girdi.

New York’ta gerçekleşen merasime çiftin dostları katıldı. Az sayıda davetlinin olduğu merasimden fotoğraflar toplumsal medyada paylaşıldı.

Selvili, nikah karelerini ‘biz evlendik’ notuyla yayınladı.

URLA’DA DÜĞÜN YAPACAKLAR

Amerika’da nikah masasına oturan çift sonra da Urla’da aileleri ve dostları için hoş bir düğün yapacak.

Paylaşa paylaşa sırtını paylaştı!

Sinem Kobal, uzun ortadan sonra setlere dönmeye hazırlanıyor. Toplumsal medyada da daha çok paylaşım yapmaya başlayan oyuncu, evvelki gün eşiyle çıktığı yürüyüşte verdiği pozları Instagram’da yayınladı.

Ancak Kenan İmirzalıoğlu’nun sadece arttan çekilmiş bir fotoğrafını paylaşması takipçilerini üzdü: “Paylaşa paylaşa adamın sırtını paylaştı”, “Yorumlarda aylarca ‘Kenan’ı paylaş’ diye ağladıktan sonra karşılaştığım fotoğraf!”

Yazı sevmeye başladım

Mine Tugay yaz dönemini açtı. Ünlü oyuncu evvelki gün havuz başında çekilen bikinili karesini “Yazı sevmeye başladım” notuyla Instagram hesabında paylaştı. Tugay’ın düzgün fiziğini gözler önüne serdiği poz, takipçileri tarafından kısa müddette binlerce beğeni aldı.

Operasyon geçirdi

Survivor müsabakasıyla tanınan Barış Murat Yağcı, evvelki gün İstinyePark’ta görüntülendi. Koltuk değnekleri ile objektiflere yansıyan Yağcı, “Aşil tendonumun kopması sonucu başarılı bir cerrahi operasyon geçirdim. 10 gündür evdeyim daha yeni çıkabildim. Ayağımdaki alçı 10 gün daha kalacak, çok zorluyor beni” diye konuştu.

Eski işverene sitem

İbo Show programıyla ünlenen oryantal Didem Kınalı, şarkıcılığa adım attıktan sonra İbrahim Tatlıses’ten dayanak görmediğini söyleyerek sitem etti: “Söylemezsem Olmaz”a konuşan Kınalı, eski işverenini aradığını söyleyerek “Hiç konuşmadık. Diyaloğa filan hiç girmiyoruz. Galiba kız arkadaşı biraz kıskanç. Telefonumu açtı, iletirim demişti. Lakin bana geri dönmediler.”

Bircan Bali, İbrahim Tatlıses’in yayın sırasında gönderdiği iletisi okudu: “Kızımın yolu açık olsun. Ben ona dönmemezlik etmem, hatta Gülçin Hanım’ın (Gülçin Karakaya) onu kıskanması hakikat değildir. Kıskanmak diye bir şey olamaz.”

Yaz günü

Hadise, Instagram’da bir tatil fotoğrafını yayınladı. Ünlü müzikçi, toplumsal medyada eski fotoğrafların paylaşıldığı ‘TBT’ gününde, şezlonguna uzanmış keyif yaptığı bu kareyi “Yaz günü” notuyla sayfasına ekledi.

Moral gecesi

Kansere yakalanan müzikçi Hülya Bozkaya için evvelki gün Avcılar’daki Eftalya Sahne’de moral ve dayanak gecesi düzenlendi. Gecede sanatçı dostları Mahmut Tuncer, Hakkı Bulut, Songül Karlı ve Latif Doğan, Bozkaya’yı yalnız bırakmadı. Arkadaşlarına gözyaşları ortasında teşekkür eden Bozkaya, sıhhat durumu hakkında bilgi verdi: “Yumurtalık kanserine yakalandım. Tedaviye en az 1 yıl devam etmem gerekiyor” dedi. (Sayit DURMAZ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir