Zirve 23’te liderler öğrencilerle buluştu

2 bin aşkın üniversite öğrencisinin iştirakiyle gerçekleşen tertip Volkswagen Arena’da düzenleniyor.

Ernst&Young Türkiye Ülke Lideri Metin Canoğlulları “Belirsizlik”, Trendyol Kümesi Lideri Çağlayan Çetin “Tutku”, TOGG CEO’su Gürcan Karakaş “Cesaret”, BAYKAR Teknoloji Önderi Selçuk Bayraktar, “Devrim”, Baltaş Kümesi Kurucusu ve Psikolog Acar Baltaş “Şüphe”, Vakko CEO’su Jaklin Güner “Merak” ve tarihçi İlber Ortaylı “Huzur” başlıkları altında muvaffakiyet hikayelerini üniversite öğrencileriyle paylaştılar.

Zirve 23 kapsamında konuşma yapan BAYKAR Teknoloji önderi Selçuk Bayraktar, “Benim sizlere bir abi olarak tavsiyem şu. Hayatta ne yaptığınızdan çok neden yaptığınıza odaklanın. İnsanlığın yararını düşünerek yap ne yapıyorsan. Aslında bunu düzgün yaparsan hayat imtihanını en düzgün formda bitirmiş olursun. Biz 20 yıllık hayalimizi üretmek için devam ediyoruz. Türkiye’nin birinci insansız savaş uçağı olacak Kızılelma için geri sayım başladı. 2023’de birinci uçuşunu yapacak. Bu iki platform muhabere tarihinde ihtilal yaratacaklar” dedi.

Togg CEO’su Gürcan Karakaş da “Cesaretinizi artırmak için esnek olun, değişimi kucaklayın. ‘İnsanlar ne der’e bakmayın. Aksiyona geçin. 20 saat düşüneceğinize 3 sefer deneyin. Büyük resmî görün” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir