Eşi, baldızı ve kayınbiraderinin eşini öldüren koca, boşanma davasını öğrenince katliam yapmış

Olay, dün öğlen saatlerinde ilçenin Merkez Mahallesi Dörtyol mevkisinde meydana geldi. Nuri Çamur, bir mühlet evvel konutu terk eden 1 yıllık eşi Dilek Çamur ile görüşmek için kayınbiraderinin meskenine gitti. Burada, çift ortasında tartışma çıktı. Tartışma kısa müddette arbedeye dönüştü. Bu sırada konutta bulunan baldızı Ayşe Kılıç ile kayınbiraderinin eşi Damla Çubukçu ortaya girmek istedi. Yanındaki tabancasını çeken Nuri Çamur, eşi Dilek ile baldızı ve kayınbiraderinin eşine peş peşe ateş etti. Nuri Çamur, akabinde silahın namlusunu kendisine doğrultup tetiğe çekti.

Silah seslerini duyan komşuların ihbarı üzerine meskene polis ve sıhhat takımları sevk edildi. 4 yaralı, birinci müdahalelerinin akabinde Espiye Devlet Hastanesi’nde kaldırıldı. Fakat Dilek Çamur ile Ayşe Kılıç ve Damla Çubukçu, tabiplerin tüm gayretine rağmen kurtarılamadı. Nuri Çamur’un ise tedavisinin sürdüğü bildirildi.

BOŞANMA DAVASINA KIZMIŞ

Nuri Çamur’un birkaç gün evvel eşinin kendisine boşanma davası açtığını öğrendiği, bu nedenle konuşmak için de kayınbiraderinin konutuna gittiği, çıkan tartışmada da silahını çekip ateş ettiği belirtildi. Nuri Çamur’un daha evvel de eşini tehdit ettiği, konutuna dönmeye zorladığı tabir edildi.

CENAZESİ İSTANBUL’A GÖNDERİLDİ

Adli Tıp Kurumu’ndaki otopsilerinin akabinde cenazeleri yakınları tarafından teslim alınan Dilek Çamur ile kız kardeşi Ayşe Kılıç, Espiye ilçesi Kurugeriş köyünde öğlen vakti kılınan cenaze namazının akabinde toprağa verildi. Damla Çubukçu’nun cenazesinin ise götürüldüğü İstanbul’da toprağa verileceği bildirildi.

 KUCAĞINDA ÇOCUĞUYLA MERDİVENLERDEN YUVARLANMIŞ

Olayın yaşandığı sokakta iş yeri bulunan Ayşe Taş, silah sesleri üzerine dışarı çıktığını belirterek, “Silah seslerinden kısa müddet sonra bir bayan merdivenlerden aşağıya gerçek yuvarlandı. Kucağında 2,5 yaşlarında bir erkek çocuğu vardı. Biz çocuğu çabucak bayanın kucağından aldık. Çocuğa kan bulaşmıştı. Lakin yaralı değildi. Yalnızca düşmeden kaynaklı kaşında bir yara izi vardı. Çocuğun üzerinden kanları temizledik. Bisküvi falan aldık çocuğa. Yeni kıyafetler aldık. Sonra çocuğu emniyet görevlilerine teslim ettik. Bayan eşi ile uyuşmazlık yaşayınca buraya ağabeyinin meskenine gelmiş” dedi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir