Galatasaray’da ayrılığa izin yok!

Milli orta devam ederken Galatasaray ‘da tek gündem ekipteki birlikteliği daha yeterli hale getirebilmek. Bu doğrultuda büyük mesai harcayan teknik direktör Okan Buruk’un istediği en kıymetli şey de oyuncu kümesinin aile ortamını yakalaması ve yenilerin adaptasyonunun hızlanması. İdareyle de bu hususta sık sık istişare içerisinde olan başarılı hoca, Nelsson’la ilgili de kanısını net halde ortaya koydu. İsmi Everton başta olmak üzere birçok ekiple anılan ve ocakta transfer olma ihtimali yüksek olan yıldız stoper için kesin olarak dönem sonu beklenecek. Buruk, Nelsson için astronomik sayılar gelmediği sürece halini koydu. Yalnızca Nelsson da değil ekip içerisinde mutsuz olduğu konuşulan ve orta transferde ayrılacağı tez edilen Seferoviç için de fikir tıpkı.

Toplantılarda işliyor

Şampiyonluk yolunda grupta herkesin keyifli olmasını isteyen ve tek niyetin bu gaye olmasını talep eden Okan Buruk’un her iki isme de kapıları kapattığı belirtildi. Icardi transferi sonrası baht bulamayacağını düşünen Seferoviç’in fikrinin Buruk’la yapılan bu görüşmeler sonrası değiştiği söz edildi. Ekiple yaptığı toplantılarda da sık sık bu mevzuya vurgu yapan Buruk, herkesin üst seviyede kalmasını ve talihe hazır olmasını istiyor.

Yusuf Demir’e muhafaza kalkanı

Son devrin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Yusuf Demir’in oluşan gündemden etkilenmemesi ismine harekete geçildi. Genç yıldız adayıyla da Milli Takım dönüşü görüşülecek ve bu doğrultuda gelecek sorulara yanıt vermemesi istenecek. Yusuf’un yalnızca saha içi performansıyla anılmasını isteyen idarenin Ulusal Ekip konusunu büsbütün kapattığı tabir edildi. (Fanatik)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir