Gigi Hadid ve Leonardo DiCaprio aynı otelde görüntülendi!

Beş yıldır aşk yaşadığı Camila Morrone ile hoş modelden 22 yaş büyük olan ABD’li aktör Leonardo DiCaprio’nun, geçtiğimiz haftalarda yollarını ayırdıkları ortaya çıkmıştı. Ünlü isme yakın bireyler, Leo ve Camila’nın son vakitlerde birbirlerinden uzaklaştığını ve ikilinin berbat bir formda ayrılmadığını söylemişti.

Bu ayrılık, Hollywood yıldızının 25 yaşın üzerindeki bir bayanla asla halka açık bir halde bağ yaşamadığı söylentilerini de güçlendirmiş olmuştu. Ayrılığın akabinde toplumsal medya kullanıcılarının Oscar ödüllü oyuncunun 25 yaşın üzerindeki bayanlarla aşk yaşamadığını savunmalarına karşın, Leonardo DiCaprio’nun 27 yaşındaki harika model Gigi Hadid ile romantik bir bağ kurduğu sav edilmişti.

InTouch ise, geçen hafta DiCaprio ve Hadid’in yazın birkaç kere görüştüğünü, fakat önemli bir ilgileri olmadığını bildirmişti. Dergiye konuşan kaynaklardan biri, “Gigi ve Leonardo birkaç yıl evvel tanıştılar ve birbirlerine ilgi duyuyorlar. Gigi tam onun tipi; harika ve seksi” diye konuşmuştu. Lakin başka kaynak ise ikilinin yalnızca arkadaş olduğunu söylemişti. Harika model Gigi Hadid ile romantik bir bağ kurduğu argüman edilmişti.

“TAM ONUN TİPİ”

InTouch ise, geçen hafta DiCaprio ve Hadid’in yazın birkaç sefer görüştüğünü, lakin önemli bir bağlantıları olmadığını bildirmişti. Dergiye konuşan kaynaklardan biri, “Gigi ve Leonardo birkaç yıl evvel tanıştılar ve birbirlerine ilgi duyuyorlar. Gigi tam onun tipi; mükemmel ve seksi” diye konuşmuştu. Lakin başka kaynak ise ikilinin yalnızca arkadaş olduğunu söylemişti.

“VAKİT GEÇİRİYORLAR”

Ünlü isimlere yakın kaynaklar ise People’a konuşarak; aktör ve genç harika modelin New York’ta ‘birbirlerini tanımak’ için vakit geçirdiklerini aktarmıştı.

Kaynaklardan biri, DiCaprio ve Hadid’in şimdi ‘aşk yaşamadıklarına’ dikkat çekerken, bir başkası ise Hollywood yıldızının bir çocuk annesi modelin ‘peşinde olduğunu’ söyleyerek; şu sözleri kullanmıştı:

Ayrılığın üzerinden yalnızca birkaç hafta geçti, Leo o vakitten beri arkadaşları ve ailesiyle takılıyor. Gigi ile de arkadaş kümeleriyle birlikte görüştüler.

BİRLİKTE GÖRÜNTÜLENDİLER

DiCaprio ve Hadid, bu söylentilerin akabinde New York’ta bir partide yakınlaşırken görüntülenmişti. İkili, gürültülü partinin ortasında sohbet etmeye çalışırken birbirlerine hakikat eğilmiş bir halde fotoğraflanmıştı.

Bu, Hollywood yıldızının 25 yaşından büyük olan bir bayanla aşk yaşadığı birinci sefer üzere görünüyor. Ayrıyeten isminin birlikte anıldığı bayanlar ortasında çocuğu olan tek kişi de Gigi Hadid.

AYNI OTELE GİTTİLER

Tüm bunların akabinde Leonardo DiCaprio ve Gigi Hadid, kaynakların aşk yaşadıklarını söylemelerinden sonra geçtiğimiz günlerde Paris’te yer alan bir otelde başka farklı görüntülendi.

TMZ’nin haberine nazaran; Paris Moda Haftası’nda geçen uzun bir günden sonra otele giriş yapan Hadid’den kısa mühlet sonra, Hollywood yıldızı da birebir otele geldi. Yaklaşık üç saat sonra ise DiCaprio’nun lüks otelden gece 1 civarında ayrıldığı görüldü. Gigi de dakikalar sonra otelden çıktı.

GECEYİ ARKADAŞLARIYLA GEÇİRDİ

Hadid’in nereye gittiği belirli değilken; Oscar ödüllü oyuncu, oteline dönmeden evvel gecenin geri kalanını arkadaşlarıyla birkaç gece kulübüne giderek geçirdi.

Her ne kadar çift ‘yavaş ilerliyor’ olsa da, DiCaprio; şu an yurtdışında çalışan Hadid’e birlikte birinci seyahatlerini gerçekleştirmek için katılmış üzere görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir