Kayserispor vazgeçilmez bir markadır!

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
RHG Enertürk Güç Stadyumu’nda gerçekleşen imza merasimine Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayserispor Lideri Ali Çamlı, Kayserispor Asbaşkanı Nurettin Açıkalın, yeni teknik yönetici Recep Uçar, sarı kırmızılı ekibin yöneticileri ile kentte vazife yapan lokal ve yaygın basın mensupları katıldı.

Başkan Büyükkılıç, merasimde yaptığı konuşmada, birlik, beraberlik ve dayanışma bildirisi vererek, Teknik Yönetici Recep Uçar’a ‘hoş geldiniz’ dedi.

Kayserispor’un kentin grubu olduğunu söz eden Büyükkılıç, “Kayseri’miz bizim için değerli, Kayserispor bizim için vazgeçilmez bir marka bedelimiz, biz bunu çok önemsiyoruz. Her şeyden evvel kent grubudur, kentimiz sahip çıkmasını bilir, taraftarıyla yanında yer alır. Bu kent bedellerine sahip çıkan kenttir. Kayserispor bizim olmazsa olmazımızdır” diye konuştu.

Destan yazan Kayserispor taraftarına teşekkür eden Lider Büyükkılıç, Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki ile Kayseri Valisi Gökmen Çiçek’e, hem çabası, hem samimiyeti hem de dayanaklarından ötürü teşekkürlerini iletti.

Kayserispor Lideri Ali Çamlı da Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç’a dayanaklarından ötürü teşekkür ederek, “Hem grubumuza hem kentimize hem de topluluğumuza iyi uğurlu olsun. Büyükşehir Belediye Liderimiz sağ olsun bizi yalnız bırakmadı, imza törenimize gurur verdi” dedi.

Teknik Yönetici Recep Uçar ise takviyelerini esirgemeyen Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’ye, Kayseri Valisi Gökmen Çiçek, milletvekilleri ve Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç başta olmak üzere herkese teşekkürlerini iletti.

Konuşmaların akabinde sarı kırmızılı grubun yeni teknik yöneticisi Recep Uçar, imzalarını atarak, Kayserispor ailesine katıldı. Merasimde başarılı teknik adam Uçar, gazetecilerin sorularını da yanıtlarken, Lider Büyükkılıç, Uçar’a isminin yazılı olduğu Mondihome Kayserispor forması takdim etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir