Vincenzo Montella: Hayallerimizin peşinden gitmeye devam edeceğiz

Montella, her maça ciddiyetle hazırlanıp gayeye odaklandıklarını vurguladı. Kadro olarak geçmişe değil geleceğe baktıklarını kaydeden Montella, sıkı çalışmaya devam edeceklerini kaydetti.

“HAYALLERİN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIZ”

Her maçı bittikten sonra karşılaşmayı geride bıraktıklarını söyleyen İtalyan hoca, “Önemli bir galibiyet elde ettik. Ancak artık bir sonraki maç bizim için çok daha kıymetli. Maçtan maça koşacağımız bir dönem bizi bekliyor. Biz üstteyiz ve hayallerimizin peşinden gitmeye devam edeceğiz. Çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İstediğimiz hayallerin peşini bırakmayacağız. Önümüzdeki iki maçtan puanlarla döneceğiz” diye konuştu.

“ELİMİZDEN GELENİN FAZLASINI YAPACAĞIZ”

Adana Demirsporlu savunma oyuncusu Kevin Rodrigues ise kritik ve güç bir deplasmana gittiklerini hatırlatarak, “Şu an pek âlâ hissediyoruz. Bulunduğumuz düzeyde kalmak ve daha üste çıkmak için elimizden geleni yapacağız. Zor bir maç olacağının ve düzgün bir ekibe karşı uğraş edeceğimizin farkındayız. Deplasman maçları daha güç görülebilir ancak biz her vakit elimizden gelenin fazlasını yapmak için alana çıkıyoruz” dedi.

“HEDEFİMİZ AVRUPA’YA GİTMEK”

Mavi lacivertli grubun forvetlerinden Cherif Ndiaye ise geçen hafta hoş bir maçı geride bıraktıklarını, alınan sonuç nedeniyle memnun olduklarını lisana getirdi. Alanda takım halinde hareket ettiklerini tabir eden Ndiaye, “İyi gayret ettik. Birlikte savunma yapıp bir arada hamle ettik. Bunun sonucu da skora yansıdı. Kadro içindeki ahengimiz çok âlâ. Ben de kolay bir halinde adapte olabildim. Kuvvetli bir süreç bizi bekliyor. Amacımız Avrupa’ya gitmek ve bu doğrultuda çalışıyoruz. Ağır maç trafiği futbolun içinde var. Biz de buna nazaran hazırlanıyoruz“ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir